A Polgármesteri Hivatal Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztálya csalókra hívja fel a lakosság figyelmét
Fotó: Illusztráció

A Polgármesteri Hivatal Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztálya lakossági bejelentések alapján felhívja a Tisztelt Lakosság figyelmét, előfordulhat, hogy útépítésekre hivatkozva csalók csengetnek be a lakóházakba.

Illetéktelen személyek, kivitelezőnek kiadva magukat az ingatlan tulajdonosoktól anyagi hozzájárulást kérnek zúzottkő kapubejáró építéséhez.

Ezúton tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy Nyíregyháza MJV Önkormányzata, és az önkormányzat által megbízott kivitelező nem igényel szilárd útburkolat építéséhez, sem zúzottkövezéséhez semmilyen anyagi hozzájárulást!

Aki ilyen esettel találkozik, semmiképpen ne tegyen eleget a csalók fizetési felszólításának.