A piacokon kizárólag zöldség, gyümölcs, virág és élelmiszer forgalmazása engedélyezett

A piacokon kizárólag zöldség, gyümölcs, virág és élelmiszer forgalmazása engedélyezett
Fotó: Szarka Lajos

Március 17-től a NYÍRVV Nonprofit Kft. tulajdonában és üzemeltetésében lévő piacokon kizárólag zöldség, gyümölcs, virág és élelmiszer forgalmazása engedélyezett.

Ennek értelmében a Korányi úti Jósavárosi piacon megrendezett Régiség Piac március 22-től visszavonásig zárva tart. Az élelmiszerellátás érdekében ezen intézkedés nem érinti a Jósavárosi Piac zöldség, gyümölcs és élelmiszer árusítóit. A Tokaji úti zöldség, gyümölcs nagybani piac, a Búza téri Piaccsarnok, a Jósavárosi és az Örökösföldi piac a megszokott nyitvatartási rend szerint üzemelnek.

Fotó: Szarka Lajos

A NYÍRVV ügyfélszolgálatai helyiségeiben tekintettel a járványügyi óvintézkedésekre, egy időben maximum 1-3 fő ügyfél tartózkodhat. Az önkormányzati bérlakásoknál ideiglenesen megszüntetik a személyes díjbeszedést, helyette csekken fizethetők be a bérleti díjak.

Az önkormányzat kedden kiadott sajtóközleményét teljes egészében ide kattintva olvashatja!