A Pedagógiai Szakszolgálathoz is került a városházáról a LEGO adomány védőszemüvegeiből

A Pedagógiai Szakszolgálathoz is került a városházáról a LEGO adomány védőszemüvegeiből

Mint megírtuk, tizenötezer darab, speciális védőszemüveget adományozott a LEGO Nyíregyháza városának. 

 A cég arról tájékoztatott a városházi sajtóeseményen, hogy a járványveszély miatt a játékok mellett egészségügyi eszközök gyártását is megkezdték, a felajánlott védőszemüvegek a város alapellátásának, szociális intézményeinek, valamint a Jósa András Oktatókórháznak készülnek. Hétfőn az adományból 15 darabot adott át Jászai Menyhért alpolgármester dr. Gavallér Andrea főigazgató asszony részére. A felajánlás a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Megyei Szakértő Bizottság dolgozóinak védelmét szolgálja majd.