A Nagykőrös is kipipálva - hazai pályán nyertek a kosarasok

A Nagykőrös is kipipálva - hazai pályán nyertek a kosarasok

 A sérült Tóth Gergely nélkül lépett pályára a Nagykőrös elleni bajnokin a Nyíregyháza Blue Sharks. A center még az MTK elleni meccsen kapott rúgást a lábára, így nem számíthatott rá a szakmai stáb. Nélküle is a mieink kezdtek jobban, és az első negyedben már tíz ponttal is vezettek. A folytatásban tovább nőtt a különbség, és főleg jó védekezésének köszönhetően a harmadik negyedben el is döntötte a meccset a Nyíregyháza. Kintről Czura, Harmon és Sitku is remekül dobott, Bus pedig mezőnyből volt hatékony, így végül magabiztosan győzött a Blue Sharks.

Nyíregyháza Blue Sharks – Nagykőrös 89-58 (24-14, 24-18, 18-10, 23-16)

Nyíregyháza: Czura 29, Harmon 13, Bus 17, Czinger 2, Mokánszki 9

Csere: Fazekas 4, Oláh, Sitku 6, Bazsó 4, Vaskó 5, Szondi

vezetőedző: Siska János

Dankó László