A Nagycserkesz a futsal bajnok

A Nagycserkesz a futsal bajnok
A 15 évesek megyei bajnokságának döntőjét rendezték.

Az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága a 2014/15-ös szezonban három korosztályban szervez utánpótlás futsal tornákat. Az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő szakágban a legtöbb csapatot felvonultató U15-ös korosztályban már a megyei döntőre is sor került. A területi selejtezőkben 12 csapat vett részt, ahonnan a négy legjobb kvalifikálta magát a március 13-ai gyulaházi fináléra. A négyes döntőben a végig meggyőző teljesítményt nyújtó Nagycserkesz csapata végzett az élen, így ők képviselhetik megyénket az országos középdöntőben. A második helyre a Csenger futott be, a Tarpa és a Gyulaháza együttesei előtt. A gólkirály az első helyezett csapatból került ki, a 18 gólig jutó Szilvási Ádám Ruben személyében. Az U13-as és U11-es korosztályban még csak a megyei selejtezőket bonyolították le, a négyes finálékra csütörtökön szintén Gyulaházán kerül majd sor.

D. L.