Ezüstérmes a Nyírség NSC

Ezüstérmes a Nyírség NSC
Női labdarúgócsapatoknak rendeztek tornát Nyíregyházán.

A Mátészalkai MTK csapata nyerte a megyei női labdarúgócsapatoknak az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság által szervezett március 14-ei teremtornáját. A ¾ pályás bajnokság tavaszi folytatása előtti utolsó Filo Focicsarnokos műfüves tornán nyolc együttes vett részt. A torna kiegyensúlyozottságát jól jelzi, hogy a 16 találkozóból hét végződött döntetlenre. Az izgalmas fináléban egy perccel a vége előtt szerezte meg a győztes gólt a szervezett Mátészalka csapata, a tornán ezúttal a legfiatalabb labdarúgóival megjelenő Nyírség NSC együttese ellen. Pénteken már szabadtéren bizonyíthatnak a csapatok, hiszen a 12. forduló párosításaival folytatódik a Sky-Travel megyei női labdarúgó bajnokság.

A torna végeredménye: 1. Mátészalkai MTK, 2. Nyírség NSC, 3. Nyírgyulaj KSE, 4. Tarpa SC, 5. Ibrány SE, 6. Gávavencsellői SE, 7. NYVSC, 8. Levelek SE

Különdíjasok:
Legjobb kapus: Vámos Bettina (Nyírgyulaj KSE)
Legjobb játékos: Lippai-Szűcs Anita (Mátészalkai MTK)
Gólkirálynő: Bornemissza Barbara (Tarpa SC)

D. L.