A Miskolc is a legyőzöttek között - Tovább menetelnek a kosarasok

A Miskolcot fogadta zárt kapuk mögött a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS. A mieink jól kezdtek, és az első két negyedben komoly előnyt szereztek. A folytatásban is jól játszottak a Cápák, és egy percig sem forgott veszélyben a győzelmük. A csapat továbbra is százszázalékos a bajnokságban. 

Hübner Nyíregyháza BS - MEAFC 100-75 (28-19, 25-20, 29-16, 18-20)

Nyíregyháza: Bazsó 13, Mohácsi 9, Vaskó 11, Bus 11, Tóth 26

Csere: Szobi 5, Mokánszki 15, Demeter 6, Kuttor 4, Csikós, Végső

Siska János vezetőedző, Nyíregyháza : - Gratulálok a csapatnak, mert amit kértem, hogy agresszív védekezéssel kezdjük el a mérkőzést azt maximálisan betartották. Végre játszottunk egy olyan mérkőzést, ahol a második félidőben a már megszerzett előny birtokában új taktikai elemeket tudtunk gyakorolni, illetve a kulcsjátékosaimat tudtam pihentetni. Remélem hogy a bajnokság tovább fog folyatódni és a Miskolcnak további sok sikert kívánok a bajnokság további részében.