A második hazai győzelem a cél

Ma este hazai pályán szeretné megszerezni újabb győzelmét az A Studio Futsal Nyíregyháza csapata. Az ellenfél a mieinkhez hasonlóan újonc ELTE-BEAC. A fővárosi együttes még nem nyert mérkőzést az élvonalban, egyetlen pontját a Rubeola elleni 3–3-as mérkőzésen szerezte meg. Csapatunk idáig két újonccal találkozott a szezonban, a Magyar Futsal Akadémiát és a Nyírbátort is sikerült megverni.

– A szezon is elején is tudtuk, hogy a feljutó csapatok ellen jó mérkőzéseket kell játszanunk, megpróbálni ellenük begyűjteni a három pontot – fogalmazott a vezetőedző, Lovas Norbert. – Így készülünk most is. Próbáljuk jó védekezésből, kontrákra alapozva megtörni az ellenfelet. Egyébként masszív csapattal találkozunk, amely hozzánk hasonlóan a védekezésre helyezi a hangsúlyt. Ha koncentráltan és jól védekezünk, valamint megszereznénk az első gólt – ami nagyon fontos lesz –, jó meccset játszatunk. Azt tudni kell, hogy bár az ELTE nem nyert még mérkőzést, voltak szoros meccsei, oda kell figyelnünk! Majdnem mindenki egészséges, jó edzésmunka jellemezte a játékosokat, Varga Dani felépülése kérdéses, a többiek bevethetőek.

A ma esti meccs 19 órakor kezdődik a Continental Arénában.