A MAFC ellen kezd az NYKK

A MAFC ellen kezd az NYKK
Az alsóházi küzdelmekkel folytatódik a kosárlabda bajnokság.

A MAFC ellen kezdheti az alsóházi rájátszást a Marso NYKK. A férfi kosarasok csütörtökön este lépnek pályára a Bujtosi Szabadidő Csarnokban. A felnőttekhez hasonlóan befejeződtek az U21-es kiemelt kosárlabda bajnokság alapszakaszainak küzdelmei is. Az első helyet az Alba Fehérvár együttese szerezte meg, amely a Falco legyőzése után lett első. Második a Falco lett, míg a szegedi csapat két győzelemmel zárta a hetet, így ők végeztek a harmadik helyen. A Siska János által irányított Marso NYKK csapata 15 győzelemmel, és 9 vereséggel negyedik lett, ezzel pedig kvalifikálta magát a nyolcas döntőbe.

Középszakasz, alsóház tervezett program:
1. forduló

2015. március 12., csütörtök
18.00: FAIRIUM JKSE–Zalakerámia ZTE KK
Marso NYKK–MAFC

2. forduló

2015. március 21., szombat
MAFC–FAIRIUM JKSE
Marso NYKK–Zalakerámia ZTE KK

3. forduló

2015. március 28., szombat
18.00: FAIRIUM JKSE–Marso NYKK
Zalakerámia ZTE KK–MAFC

4. forduló

2015. április 4., szombat
Zalakerámia ZTE KK–FAIRIUM JKSE
MAFC–Marso NYKK

5. forduló

2015. április 18., szombat
18.00: FAIRIUM JKSE–MAFC
Zalakerámia ZTE KK–Marso NYKK

6. forduló

2015. április 25., szombat
Marso NYKK–FAIRIUM JKSE
MAFC–Zalakerámia ZTE KK

D. L.