A közös italozás rabláshoz vezetett Nyíregyházán - Az elkövetőt őrizetbe vették
A közös italozás rabláshoz vezetett Nyíregyházán - Az elkövetőt őrizetbe vették

Az áldozatul esett barát tartotta vissza támadóját a rendőrök megérkezéséig.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást S. E. 25 éves nyíregyházi lakos ellen. A nyomozás adatai szerint a férfi 2020. szeptember 11-én este együtt italozott ismerősével, akit váratlanul lefogott, elvette tőle a mobiltelefonját, valamint a néhány ezer forint összegű készpénzét és elengedte. Az áldozatul esett férfi azonban nem hagyta annyiban, az elkövetőt a földre vitte, és hívta a segélyhívót. A rendőrök a férfit a helyszínen elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, és gyanúsítotti kihallgatását követően őrizetbe vették.

police.hu