A Kozármislenyt is kiütötte a Szpari, és őszi bajnok!

Villanyfényes, tévés meccsen fogadta a Nyíregyháza Spartacus a Kozármislenyt.

Nyíregyháza Spartacus - HR-Rent Kozármisleny 5-1 (3-1)

Balmazújváros 200 néző

Jv: Antal Péter (Máyer Gábor, Király Zsolt)

Nyíregyháza: Dala - Alaxai, Rjaskó, Gengeliczki, Farkas B.(Pataki 83.), Sigér, Kesztyűs, Kovácsréti, Nagy D.(Herjeczki 58.), Géresi(Gresó 83.), Myke (Novák 71.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Kozármisleny: Lékai – Beke, Gajág, Nagy E.(Tóth Z. 64.), Kozics, Turi (Füredi 64.), Molnár Á., Vajda (Schuszter a szünetben), Kirchner, Bor (Nagy M. 64.), Horváth P. (Hegedűs 71.)

vezetőedző: Aczél Zoltán

1. perc A Nyíregyháza kezdte a találkozót.

1. perc GÓÓÓÓÓL! Megszerezte a vezetést a Szpari! Mye passza után Kovácsréti Márk pontos balról érkező beadását követően Farkas Bendegúz fejelt a kapuba, 1-0.

6. perc Kovácsréti beadásáról alig maradt le középen Myke.

8. perc Újabb veszélyes támadás a bal oldalon, végül tisztáztak a vendégek.

10. perc Az első veszélyes mislenyi támadás végén Kirchner beadásánál mentettek a mieink.

15. perc Molnár cselezgetett, de sikerült blokkolni a lövését.

17. perc Géresi lépett ki közéen, majd egy csel után lőtt, Lékai védett vetődve.

17. perc Vajda lőtt fölé 22 méterről.

22. perc Kozics veszélyes beadása ment el a kapu előtt úgy, hogy nem ért hozzá senki, Horváth lemaradt.

28. perc Egyenlített a Kozármisleny, Bor balról belőtt labdájába Gengeliczki ért bele, és a kapuba pattant a labda, 1-1.

30. perc Géresi lépett volna ki egyedül középen, de Beke lerántotta, piros lap!

32. perc GÓÓÓÓL! Nagy Dominik gyorsan elvégzett szabadrúgása után Myke Ramos lőtt, az első próbálkozás még visszapattant, a második már pontos volt a bal alsó sarokba, 2-1.

43. perc Remek akciót vezetett a Szpari, Myke sarkalta vissza a labdát Kovácsrétihez, akinek elhúzták a lábát, de nem adott büntetőt a játékvezető.

45. perc GÓÓÓÓL!! Sigér Ákos indította Myke-t, aki kilépett, középen önzetlenül tovább tette a labdát Géresi Krisztiánhoz, utóbbi pedig a kapuba lőtt, 3-1.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari!

48. perc Ígéretes támadás végén Myke volt lesen.

60. perc A második félidő első negyedórája zömében mezőnyjátékot hozott.

62. perc GÓÓÓÓL!!!! Megszerezte negyedik gólját Szpari. Myke Ramos jobbról passzolt középre, Herjeczki Kristóf pedig beállása után pár perccel a kapuba lőtt, 4-1.

69. perc Kovácsréti indult meg a bal oldalon, 14 méteres lövése után szögletre pattant a labda.

72. perc Egy felpattanó labda végül Novákról ment fölé.

75. perc Nagy helyzet! Géresi lövését hárította előbb Lékai, majd Kovácsréti próbálkozásánál is mentett.

77. perc Herjeczki lőtt centikkel fölé.

84. perc GÓÓÓÓL!!!! És ott az ötödik! Egy szöglet után Novák Csanád elé került a labda egy csúsztatást követően, a Szpari támadója pedig a kapuba lőtt, 5-1.

88. perc: Pataki lövését Lékai védte, a kipattanót Gresó lőtte kapásból a léc fölé.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Tímár Krisztián: – Megint kiderült, hogy jó úton járunk, az utolsó pillanatig szinte mindenki gólt akart szerezni, jó ezzel szembesülni. A jó kezdés után azért egyenlített ki a Kozármisleny, mert ezen a talajon kicsit ránk tudta erőltetni az akaratát. A folytatásban sikerült változtatni a játékfelfogáson, saját térfelén tudtuk tartani az ellenfelet, hibákra késztettük, és újabb gólokat szereztünk.

Aczél Zoltán: – Csalódás az eredmény, ettől függetlenül nem veszem le a játékosok fejét. Becsületesen felkészültünk, de a fordulópontokból rosszul jöttünk ki. Ilyen volt a kezdés, ami után talpra álltunk, jól is futballoztunk, de az egyenlítés után gyorsan jött a kiállítás és az újabb hazai gól. Kis csapatom ezúttal nem mutatott jó képet, de így is büszke vagyok rá.