A Karácsony mindenkit megérint - ajándékok a beteg gyerekeknek

A Karácsony mindenkit megérint - ajándékok a beteg gyerekeknek

 A kezdeményezéshez az önkéntes tűzoltó egyesület valamennyi tagja csatlakozott és rajtuk keresztül juttatthatták el adományaikat a Demecser környéki települések is. Több mint hatszáz plüss játékot, száz liter gyümölcslevet, száznál is több péksüteményt és kétszáz kilogramm gyümölcsöt gyűjtöttek össze annak érdekében, hogy a karácsonyt az egészségügyi intézményben töltő gyermekek számára szebbé tegyék.

A felajánlásokat a Demecseri Önkéntes Tűzoltó Egyesület elnöke, Enyedi Zoltán adta át tizennégy bajtársával együtt az intézményben, majd ezt követően az osztály részlegeit bejárva közösen osztották szét azokat a gyermekeknek.

A kezdeményezést a jövőben hagyománnyá szeretnék tenni, hogy évről évre szebbé tegyék az ünnepet azoknak a gyerekeknek, akiknek távol kell lenniük a családjuktól karácsonykor. - tette közzé a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.

(Fotó: internet)