A harmadik felvonás dönt
Legyőzte a Gödöllő a Fatum Nyíregyházát, így folytatódik a párharc.

A női röplabdabajnokság rájátszásában az 5-8. helyért vív párharcot egymással a Fatum Nyíregyháza és a Gödöllő. Mivel az első meccset idegenben nyerték a nyírségiek, így a második meccsen lezárhatták volna a sorozatot. Csakhogy a vendégek másként gondolták, és kihasználva a Fatum hibáit, hozták az első szettet, majd nagyon simán a másodikat is. A harmadik szettben aztán már azt láthattuk a Nyíregyházától, amit valóban tud, szépítettek is a mieink, így jöhetett a negyedik játszma. Itt korán komoly előnyt harcolt ki a Gödöllő, és végül 3–1-re megnyerte a találkozót, így a párharc állása 1–1. A két csapat legközelebb ismét Gödöllőn találkozik, ott dől el, ki játszhat az ötödik helyért. 

Fatum Nyíregyháza–Gödöllő 1–3 (23, 16, -19, 20)

Nyíregyháza: Valdez 11, Sikos 10, Ramdin 15, Kyoseva 9, Vén 3, Genesis 3. Csere: Tóth, Kundrák (liberók), Ilyés.

Vezetőedző: Kőhalmi Richárd.

Gödöllő: Czina 10, Nagy 4, Takács 12, Szabó A. 16, Széles 13, Csengeri 7. Csere: Bánlaki, Kovács (liberók), Radomszki 5, Stefanik.

Vezetőedző: Szabados István.

Kőhalmi Richárd: – Becsapottnak érzem magam, semmit sem valósítottunk meg azokból a taktikai elemekből, melyeket megbeszéltünk. 

Dankó L.