A Bringa Piknik előtt rendbe tették a Nyíregyháza–Tokaj kerékpárutat

Máj 22, 2026

Vágja, kaszálja a füvet a Nyíregyháza–Tokaj közötti bicikliút mentén a Magyar Közút Nyíregyházi Üzemmérnöksége.

Kérik az erre közlekedő kerékpárosokat, hogy a munkavégzések területén óvatosan közlekedjenek.

Előző hír
Így változik a NYÍRVV nyitvatartása pünkösdkor
Következő hír
Figyelmeztet a rendőrség: veszélyesen közlekednek a rolleresek

Kapcsolódó híreink