A borbányai polgárőrök adománnyal leptek meg egy családot karácsony előtt
A borbányai polgárőrök adománnyal leptek meg egy családot karácsony előtt

A Nyíregyháza Borbányai Polgárőrség nevében Kalenyák János polgárőr parancsnok és Novák Edina polgárőr 50 ezer forint értékű adományt adott át csütörtökön egy borbányai családnak, így segítvén őket a karácsony emlékezetes megélésében – tájékoztatta szerkesztőségünket Bajnay Kornél, a településrész önkormányzati képviselője.

– Különleges alkalom volt ez, hiszen egy olyan civil szervezet az adományozó, melynek a tagjai is önkéntesként segítik lakókörnyezetünk biztonságát. Munkájuk nemcsak a biztonságra, de a rászorultak támogatására, a különböző intézmények és városi események rendezésének biztosítására is kiterjed. Ez az a szervezet, amelyre mindig számíthatunk! Legyen az iskolai rendezvény, sportesemény, vagy éjszakai járőrszolgálat. Jelenlétük, segíteni akarásuk példaértékű! Ezúton szeretném megköszönni polgárőreink áldozatos munkáját, s kívánok mindannyiuknak boldog, békés, eseménymentes karácsonyt és eredményekben gazdag új évet! – fogalmazott Bajnay Kornél, aki a borbányai iskola vezetője is egyben.

 

(Fotó: Máté János)

Kapcsolódó galéria

A borbányai polgárőrök adománnyal leptek meg egy családot karácsony előtt