A Balmazújváros érkezett
A második mérkőzését vívta a Nyíregyháza Spartacus a Kamilla Gyógyfürdő Kupában.

A Balmazújvárosnak három, a Nyíregyházának egy pontja volt a mérkőzés előtt, így aki nyert, az jutott a Kamilla Gyógyfürdő Kupa döntőjébe.

Nyíregyháza Spartacus - Balmazújváros 0-1 (0-1)

Városi Stadion, 450 néző

Jv: Benkő Róbert ( Kosztyu, Soós)

Nyíregyháza: Hermány - Szokol, Ur, Rubus, Barna (Vámos 65.p) - Kónya (Ács a szünetben), Kártik, Szécsi(Pálinkás 65.p), Rudolf(Farkas M. a szünetben), Rezes(Csernák a szünetben) - Pölöskey (Harsányi a szünetben)

vezetőedző: Mátyus János

Balmazújváros: Gazsi (Szécsi a szünetben) - Németh (Rus a szünetben), Belényesi (Vajda a szünetben), Zsiga(Farkas B. 57.p), Varga (Hadházi a szünetben), Fekete(Kovács a szünetben), Bódis, Sigér, Balogh, Papp(Virág a szünetben), Bakos (Hadházi a szünetben)

vezetőedző: Feczkó Tamás

2. perc, Sigér lőtt 20 méterről fölé.

7. perc, Belényesi próbálkozott szélről, Barna mentett szögletre.

10. perc, Papp szabadrúgása szállt mellé.

12. perc, Fekete fejelhetett egy beadás után, mellé ment a labdája.

14. perc, Rezes lőtt távolról, Gazsi védett.

20. perc, Barna adott jó labdát Pölöskeynek, aki nagy helyzetben fölé lőtt.

22. perc, Rudolf szabadrúgása pattant ki a sorfalról.

25. perc, Pölöskey került a földre a 16-oson belül, a játékvezető nem ítélt büntetőt.

35. perc, Rudolf fordult le szépen emberéről, de a lövése nem volt pontos.

44. perc, Megszerezte a vezetést a Balmazújváros, egy szöglet után Belényesi fejelt a kapuba, 0-1.

Véget ért az első félidő, végig kiegyenlített volt a játékrész, de egy pontrúgás után előnybe került a Balmazújváros.

47. perc, Szokol tört be szépen a 16-oson belülre, a visszatett labdáját Farkas M. lőtte fölé, nagy helyzet volt.

57. perc, Kovács lépett ki a jobb oldalon, de fölé lőtt.

60. perc, Egy szép támadás végén Ács próbálkozott távolról, alig ment fölé a labda.

67. perc, Csernák lépett ki középen, az utolsó pillanatban szerelték a vendég védők.

71. perc, Farkas M. végezhetett el szabadrúgást, és alig csavart fölé.

82. perc, Kovács lépett ki középen, de fölé emelt közelről.

87. perc, Csernák lőtt egy lepattanó labda után, mellé ment a labda.

88. perc, Nagy ziccer maradt ki, Farkas B. és Hadházi lövését is fogta Hermány.

91. perc, Pálinkás került helyzetbe, de blokkolták lövését.

Véget ért a találkozó, a Balmazújváros jutott a torna fináléjába.