90. születésnapja alkalmából köszöntötték a nyugállományú határőr alezredest

90. születésnapja alkalmából köszöntötték a nyugállományú határőr alezredest
Bagyinka György nyugállományú határőr alezredes köszöntése Nyírbátorban.

Bagyinka György nyugállományú határőr alezredest a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője köszöntötte fel Nyírbátorban.

A Nyírbátori Határőr Igazgatóság Nyugdíjasai Egyesület közgyűlésén Farkas József r. dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány dr. Balogh János r. vezérőrnagy, országos rendőrfőkapitány nevében 90. születésnapja alkalmából köszöntötte Bagyinka György nyugállományú határőr alezredest március 19-én.

Bagyinka György 1981. január 31-én a Nyírbátori Határőr Kerület Parancsnokságából vonult szolgálati nyugdíjba. Nyugállományba helyezését megelőzően 14 éven keresztül csoportvezetői beosztásban teljesített szolgálatot. Munkája elismeréséül 8 alkalommal kitüntetésben, illetve 25 alkalommal jutalomban és dicséretben részesült.