1x3 néha 4 bohózat a Váci Mihály Kulturális Központban

A kacagtató jelenetekkel teli bohózat, egy születésnapi összejövetelen kezdődik: a dúsgazdag, idős Jonathan Hardcastle (Kerekes József) egy komoly összeget szeretne volt üzlettársa fiára hagyni, de csak azzal a feltétellel, ha Billy (Mohai Tamás) a többi lehetséges örököst félreállítja az útból.

Ezen az estén szédületes ámokfutás kezdődik a szóban forgó összegért: színre lép a ház urának művészetrajongó leánya, Cynthia (Molnár Gyöngyi), és annak művészetrajongó udvarlója, Clifton (Fellinger Domonkos), vénkisasszony hugicája, Amy (Zorgel Enikő), Jugg, a komornyikja (Beleznay Endre), Mr. Piper, az ügyvédje (Janik László), továbbá Billy jogi képviselője, Charlie Barnet (Mihályfi Balázs).

Időpont: 2022. október 22. 19:00

Helyszín: Váci Mihály Kulturális Központ Nyíregyháza, Szabadság tér 9.