Zene Sóstón, színház, divat és iskolai sikerek – Sziesztázzon Velünk Ön is!

Zene Sóstón, színház, divat és iskolai sikerek – Sziesztázzon Velünk Ön is!
Ezen a héten is izgalmas témákkal érkezik a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora

A tartalomból:

  • Harmadik évadához érkezett a Zene Sóstón. A részletekről Mészáros Szilárd mesélt
  • Arany minősítés a Vasvárinak – Mikó Gyöngyi és Magyar Boglárka mesélt a nyíregyházi sikerről
  • 22. alkalommal került megrendezésre az Országos Egészségügyi és Szociális Tudományos Diákkonferencia. Elképesztő nyíregyházi siker született: Kósa Andrea és Kósa Zsófia meséltek a Sziesztában
  • Lezárult „A hulladék nem vész el, csak átalakul” bábreklám verseny, a pár perces videós pályamunkák a Szelektív Szombat rendezvényen a Burattino Bábszínház sátrában voltak először megtekinthetők. Szeretetszolgálat címmel készítette el pályamunkáját Taraczközi Áron, aki a Nyíregyházi Televízióban mesélt a videózásról
  • A televíziós sorozatok kedvelői számára ismerős lehet Józsa Bettina, hiszen a Színház és Filmművészeti Egyetem utolsó éves hallgatója több szériában is szerepelt már. A Szieszta stúdiójába egyenesen a Móricz Zsigmond Színházból, egy próbáról érkezett, és elárulta, mikor láthatja színpadon a nyíregyházi közönség

Várja Önöket a műsorvezető, Farkas Fanni.

Vetítési időpontok: péntek 18.25 és 22.20, szombat 8.00 és 18.30, vasárnap 7.30