Zár a Nyíregyházi Városi Jégpálya - Több mint 30 ezer látogatója volt

Zár a Nyíregyházi Városi Jégpálya - Több mint 30 ezer látogatója volt
Már csak vasárnapig fogadja a korcsolyázás szerelmeseit a jégpálya.

Már csak vasárnapig fogadja a korcsolyázás szerelmeseit a tavaly tavasszal, több évtizedes álmot valóra váltva átadott Városi Jégpálya. Beköszöntött a jó idő, ezzel együtt pedig véget ért az idei, egyben első, teljes szezon – több mint 30 ezren koriztak ebben a szezonban a jégpályán! –, amit nem mindennapi módon búcsúztatnak el, idén sem. Március 29-én, pénteken 19 órától szezonzáró Jégolvasztó Ice Partyt tartottak. A jó hangulatról Dj. Buldor gondoskodott. Ezt követően vasárnap is üzemel még a pálya, lehet korizni, de március 31-én 21.00 órakor bezárja kapuit, legalábbis egy időre. Hét hónapnyi szünet után, előreláthatólag novemberben újra kinyit majd.