XXIII. Nemzetközi Móricz Röplabda Torna
December 2-4-én rendezték meg a XXIII. Nemzetközi Móricz Röplabda Tornát, 12 csapat részvételével.

A 12 csapat, 6 hazai és 6 külföldi gárdából tevődött össze, így az ország egyik legrangosabb utánpótlás rendezvényén mérhették össze tudásukat a csapatok. A torna a város kiemelt rendezvénye, mert testvárosi kapcsolatokon alapszik. A két nap során a csapatok 32 mérkőzést játszottak. Lebonyolítási rend: a csapatok 4x3 csoportokban mérkőztek meg egymással. A csoport elsők kiemeltek lettek, míg a csoport második és harmadik helyezettek keresztjátékot játszottak . A győztesek a negyeddöntőbe jutottak, míg a vesztesek az alsó házban folytatták a játékot. Két helyszínen zajlottak a mérkőzések: a Móricz Zsigmond Általános Iskola és a Kertvárosi Általános Iskola tornatermeiben. A döntőben a házigazda Móricz- Sportcentrum és a Székesfehérvár csapata küzdöttek az első helyért. A magas színvonalú, küzdelmes mérkőzésen a Székesfehérvár csapata győzedelmeskedett a Móricz-Sportcentrum csapatával szemben. Így a házigazdák csapata a 2. helyen végzett.