Workers Delight – Iserlohni együttes lépett fel szombaton a VIDOR Fesztiválon

Workers Delight – Iserlohni együttes lépett fel szombaton a VIDOR Fesztiválon

Iserlohn 30 éve Nyíregyháza testvérvárosa. Ez alkalomból kapott meghívást a német együttes a VIDOR Fesztiválra. 

De mi köze van a Workers Delightnak az Iserlohni Műhelyekhez?Mi köze van a Workers Delightnak az Iserlohni Műhelyekhez? Az együttest az Iserlohni Műhelyek dolgozói alapították. Sok öröm, szenvedély és elkötelezettség révén fejlődtek rock-bandává. A Workers Iserlohn város határain túl is a befogadás és integráció élő példája. 2011-ben jelent meg első CD-jük, „Voll Atü” címmel. Azóta az együttes rendszeresen fellép különböző hivatalos alkalmakkor, továbbá privát rendezvényeken és zenekari versenyeken is. 2017-ben az Iserlohni Műhelyek 50 éves jubileuma tiszteletére jelent meg albumuk „100%” címmel. Az album bemutatja a Workers sokoldalú repertoárját – a rocktól a slágerig, az örökzöldtől a popig - saját kompozíciók vagy feldolgozások formájában.