Wass-maraton lesz pénteken a Szent Imre gimnáziumban – Még lehet felolvasónak jelentkezni

Wass-maraton lesz pénteken a Szent Imre gimnáziumban – Még lehet felolvasónak jelentkezni

2020. február 28-án a Szent Imre Katolikus Gimnáziumban Wass-maratont rendeznek.

Ezzel kapcsolódunk a Kárpát-medencei felolvasáshoz, újabb helyszínnel színesítve a „Wass-maraton" térképét. Diákjaink Wass Albert műveiből olvasnak fel számukra érdekes részleteket, kollégáink saját élményeiket osztják meg a diákokkal, és lesznek meghívott vendégek is. A rendezvény szeretné az író, költő műveit ismertebbé tenni, egyben kapcsolódik az intézmény „Szeressük vissza Magyarországot!" című rendezvénysorozatához.

– tájékoztatta szerkesztőségünket Csernyus Enikő, aki Gollerné Konyári Irénnel, a magyar munkaközösség vezetőjével szervezi a napot. Aki szívesen részt venne a programban, ezen a címen jelentkezhet: e.csernyus@upcmail.hu.