Villanó küllőprizmák: Szent Iván éji bringatúrára csábít a Zöld Kerék

A június 23-ról 24-re virradó éjszaka az év legrövidebb éjszakája, a hiedelem szerint egy varázslatokkal teli időszak is, amikor bármi megtörténhet, még a kívánságok is teljesülhetnek. Pattanjunk nyeregbe ezen a különleges estén!

Gyönyörködjenek közösen a naplementében, és tekerjenek együtt a leszálló estben.

Időpont és indulási helyszín: 2024. 06. 23. (vasárnap) 20:30, Nyíregyháza, Tölgyes-autóbuszállomás Hármasdombi bejárat előtt.
Útvonal: Nyíregyháza-Nyírszőlős-Verba tanya-Sóstóhegy-Sóstógyógyfürdő-Nyíregyháza.

A túrát a Sóstói szökőkútnál zárják. Aki szeretné az éjszakát tovább fűszerezni annak a Sóstói Múzeumfalu Szent Iván éji programját ajánlják folytatásnak, ahová kedvezményesen tudnak a túra résztvevői belépőt váltani. Ahol élmény a hagyomány és egy kellemes nyáresti kikapcsolódáson túl a bátrabbak a tűzugrásban is próbára tehetik majd magukat.

Túratáv: 20 km kerékpárút /alacsony forgalmú közút.

 

A kerékpártúra a Tekerj a Zöldbe! túrasorozat része, ami a Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség szervezésében az Aktív Magyarország támogatásával valósul meg.