Vereség Szolnokon - Sokba került a két figyelmetlenség az első félidőben

Idegenben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A két csapat 25. alkalommal találkozott Szolnokon. A Szpariból többen is hiányoztak, Szokol Zsolt sérülés, Jánvári Gábor eltiltás miatt nem játszhatott. Hamed Yasin sem egészséges, ő a kispadon kapott helyet.

Szolnoki MÁV FC - Nyíregyháza Spartacus FC  2-0 (2-0)

Szolnok, zárt kapuk mögött

Jv: Görög Márió (Baghy Csaba, Tőkés Róbert)

Szolnok: Csáki – Szekszárdi, Kovács O., Tamás L.,Tisza K., Bárdos (Csirmaz 83.), Kónya M., Földi M.(Lakatos 46.(Berdó 69) Tajti (Sitku 69.), Novák, Rokszin (Irmes 85.)

vezetőedző: Csábi József

Nyíregyháza: Fejér - Svedyuk (Hamed 74.), Fodor F., Papucsek (Végső 10.), Papp M.(Herczku 46.), Farkas A., Márkus (Zamostny 46.), Paku, Kalocsai (Györgyi 46.), Gresó, Hornyák

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

4. perc Vezet a Szolnok, egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után Tamás passzolt középre,  Rokszin érkezett tisztán,és a kapuba lőtt, 1-0. Papucsek megsérült az esetnél, nem is tudja folytatni a találkozót.

10. perc Végső érkezett Papucsek helyére az ápolás után, utóbbinak a szája vérzik.

12. perc Földi rántotta le Kalocsait, sárgát kapott érte.

13. perc Nagy egyenlítési lehetőség, Gresó ment el jól a bal oldalon, beadását Hornyák küldte kapura, a kapufáról pattant ki a labda.

20. perc Tajti beadásáról Novák maradt le középen.

24. perc Gresó beadása után Paku lőtt látványos mozdulattal középen, de mellé ment a labda.

31. perc Növelte előnyét a Szolnok. Egy szöglet után Tisza érkezett a hosszú oldalon, és a kapuba lőtt, 2-0.

33. perc Földi indult a bal oldalon, Fodor szerelte becsúszva a 16-oson belül.

34. perc Bárdos érkezett középen, de fölé lőtt 12 méterről.

37. perc Tajti kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, a Szolnok két pontrúgás után szerzett góllal 2-0-ra vezet.

48. perc Szekszárdi kapott sárga lapot.

49. perc Beszorította ellenfelét a Nyíregyháza a második félidő elején, sorra érkeztek a labdát a 16-oson belülre, de rendre kivágták a védők.

53. perc Novák tört be a 16-oson belülre, Lakatost kereste középen, de sikerült menteni a védőknek.

57. perc Végső fejelt mellé egy szöglet után.

66. perc Gresó veszélyes beadása után az ötösnél mentettek a hazaiak. A szöglet után Szpari lövés, mely elkerülte a kaput.

67. perc Tajti rántotta le Györgyit, de nem kapott sárgát. Egy van már neki...

71. perc Berdó kapott sárga lapot.

75. perc Nagy helyzet, Novák beadása után Rokszin lőtt mellé, de Herczku lába is hozzáért a labdához. A szöglet után mentettek a mieink.

84. perc Gresó-Györgyi összjáték után Hornyák lőhetett volna középen, de nagyot mentettek a szolnokiak.

88. perc A sokadik Szpari szöglet után is kivágták a labdát a hazaiak.

89. perc Paku kapott sárga lapot.

92. perc Kónya is besárgult.

93. perc Paku szabadrúgása után Herczku csúsztatott, fogta a labdát a kapus.

94. perc Csirmaz kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, a Szolnok az első félidőben két gólt szerzett, és bár a Szpari fordulás után jobban játszott, a hazaiak megőrizték előnyüket.

Fotó: nso.hu