Vereség Gödöllőn
A hetedik helyért játszhat a Fatum-Nyíregyháza.

Miután elveszítette legutóbbi hazai meccsét a Gödöllő ellen a Nyíregyháza, így idegenben kellett volna ismét nyernie a mieinknek, hogy megnyerjék a párharcot. Az első szett szorosan alakult, de a hajrában fordított a Gödöllő és nyerte a játékrészt. A második játszma is hasonlóan alakult, ezúttal is a végjáték döntött – ismét a Gödöllő javára. A harmadik szettben aztán sikerült szépíteni, de a negyedik felvonás drámai csatájának végén a hazaiak örülhettek.

Gödöllő–Fatum-Nyíregyháza 3:1 (23, 23, -16, 27)

Gödöllő, 200 néző, v.: Szabó Zs., Kiss Z.

Nyíregyháza: Kioseva, Genesis, Sikos P., Vén E., Ramdin, Valdez. Csere: Tóth F., Kundrák E. (liberók), Andrejkovics A. Edző: Kőhalmi Richárd.

Az egyik fél két győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1, a Gödöllő javára. A Nyíregyháza a Kaposvár ellen játszhat a folytatásban a 7-8. helyért.