Vereség Ausztráliában
Fucsovics Márton búcsúzott a selejtezőben.

Megkezdte, és sajnos be is fejezte szereplését Melbourne-ben, az év első Grand Slam-tornájának selejtezőjében Fucsovics Márton. A világranglistán 163. helyen álló nyíregyházi teniszező ellenfele a szabadkártyás ausztrál, Bradley Mousley (330.) volt, aki ellen az első szettben 1:3-ről sikerült 6:3-ra fordítani.
A másodikban aztán pontot is alig csinált Marci, félő volt, hogy egészségileg nincs teljesen rendben, mivel előző nap a térdét kellett kezelni. A döntő szettre aztán összekapta magát, 4:3-as vezetésénél három bréklabdája is, amik elúsztak, 4:4-nél pedig ugyancsak három esélye arra, hogy egyetlen gémnyire kerüljön a győzelemtől. Mousley azonban brékelt és kiszerválta a meccset, így Marci 1 óra 43 percnyi játék után búcsúzott.

AUSTRALIAN OPEN, MELBOURNE (kemény pálya)
Férfi egyes
Selejtező. 1. forduló: Bradley Mousley (ausztrál)–Fucsovics Márton (magyar) 3:6, 6:0, 6:4.