Vereség a hosszabbításban
A 94. percben kapott góllal veszített a Szpari a Debrecennel szemben a labdarúgó Magyar Kupában.

Mátyus János, a Szpari vezetőedzője még eltiltását töltötte, ezért nem ülhetett a kispadon a Magyar Kupa találkozón. Így Balogh László pályaedző irányította a Debrecen ellen a Nyíregyházát.

Nyíregyháza Spartacus–DVSC TEVA 1–2 (1–1)

Városi Stadion, 2316 néző

Jv.: Bognár Tamás (Lémon, Buzás)

Nyíregyháza: Ovszijenko - Rubus, Szalai, Törtei, Farkas - Zofcák (Harsányi 46. p), Ramos, Rezes (Rakovic 76. p), Abdouraman - Pölöskey, Szécsi

Megbízott edző: Balogh László

DVSC-TEVA: Radosevic - Szatmári, Lázár, Brkovic, Korhut, Holman (Bódi 70. p), Szakály, Kulcsár (Tisza 46. p), Jovanovic, Horváth, Coulibaly (Ferenczi 79. p)

Vezetőedző: Kondás Elemér

A Szpari kezdte a találkozót.

3. perc Debreceni szabadrúgás után Szakály került helyzetbe, de közelről fölé emelt.

6. perc Az első nyíregyházi lehetőség, Abdouraman elől tisztáztak szögletre a vendég védők.

10. perc Kiegyenlített a mérkőzés, mindkét csapat bátran kezdett.

12. perc Nyíregyházi szabadrúgás, Ramos lövése után tisztáztak a debreceniek.

17. perc Mindkét csapat stabilan védekezik, nehéz helyzetet kialakítani.

19. perc Radosevic ejtett ki egy szabadrúgást, de a játékvezető lefújta az esetet a kapus támadása miatt.

23. perc Ígéretes Spartacus támadás a jobb oldalon, végül Pölöskey elől tisztáztak a vendégek.

25. perc SZPARI GÓÓÓÓL! Rezes László fordulásból hatalmas gólt lőtt a felső sarokba, 1–0!

28. perc Támadásban maradt a Nyíregyháza, egy szabadrúgásról alig maradtak le a mieink.

33. perc Szécsi esett el a 16-oson belül, a játékvezető továbbot intett.

37. perc Korhut lőtt nagy erővel kapura, Ovszijenko nagyot védett és szögletre mentett.

38. perc A szöglet után Brkovic emelkedett a legmagasabbra, és a kapuba fejelt, 1–1.

45 + 1 perc Véget ért az első félidő, egy-egy gól esett mindkét oldalon.

46. perc Mindkét csapat cserélt a szünetben, ez Harsányi Zoltán első tétmeccse a Szpariban.

48. perc Tisza lőtt 19 méterről mellé.

52. perc Több a szabálytalanság a második félidőben, így nem alakult ki folyamatos játék.

53. perc Harsányi kapott sárgát egy belépő után. Ez volt az első szabálytalansága.

57. perc Nagy helyzet a DVSC kapuja előtt, Rezes előtt pattogott a labda, de nem találta el jól.

61. perc Törtei szabálytalankodott, ő is sárgát kapott. Tisza távoli szabadrúgását kiütötte Ovszijenko.

64. perc Szécsi kapott jó labdát a jobb oldalon, 16 méteres lövése mellé ment.

66. perc Szakály rúgott bele hátulról Ramosba, az első vendég sárga.

68. perc Rubus is besárgult, a 16-os vonalánál húzta vissza ellenfelét. A szabadrúgást Tisza fölé lőtte.

72. perc Szécsi lőtt 19 méterről, fölé szállt a labda.

76. perc Lázár fejelhetett tisztán középen, de fölé bólintott.

79. perc Ismét Lázár veszélyeztetett, ezúttal lőtt, de megint fölé.

80. perc Rubus második sárgáját is megkapta, így kiállította a játékvezető. Emberhátrányba került a Szpari.

83. perc Szécsi ment el a bal oldalon, egy csel után mellé lőtt.

85. perc Nagy helyzet a Szpari kapuja előtt, Horváth centikkel maradt le egy keresztbe lőtt labdáról.

87. perc Ovszijenko lépett ki kapujából, és nagyot mentett a 16-os vonalánál.

88. perc Pölöskeyt rántották le a 16-oson belül, nem ítélt büntetőt a játékvezető. A reklamáló Szabó Attila kapusedzőt a nézőtérre küldte Bognár Tamás.

90 + 4. perc Egy jobb oldali beadás után Ferenczi passzolt közelről a kapuba, 1–2. A játékvezető lefújta a meccset.

A Szpari nem érdemelt vereséget, végig egyenrangú partnere volt a Debrecennek.