Vasárnap harmadszor a Diósgyőr ellen!
Fotó: Kohut Árpád

Két izgalmas meccs, és két nyíregyházi győzelem után vasárnap harmadszor találkozik egymással a Fatum Nyíregyháza és a DVTK a női röplabda Extraliga rájátszása során. Ez lesz a hetedik összecsapás az együttesek között, és eddig mindig a mieink nyertek, igaz, az utolsó két mérkőzésen alaposan meg kellett dolgozni a sikerért, és hátrányból kellett fordítani. Amennyiben vasárnap is nyer a Fatum, lezárhatja a párharcot, és az 5-6. helyért folytathatja. A másik ágon az Újpest és a Szent Benedek gyűri egymást, és 2-0-ra a lilák vezetnek. A legutóbbi miskolci mérkőzésen negyven pont fölé jutó Nina Kocic az idei bajnokságban átlépheti az 520 pontos határt, míg Ivana Jeremic 200 pont fölé juthat a hétvégén, a vendégeknél pedig Skoric ponterős játékára kell figyelniük a mieinknek védekezésben. Biztató, hogy Nagy Sanja meccsről-meccsre egyre hatékonyabb blokkokban, és a jó sáncokra most is szükség lesz. 

A vasárnapi találkozó 17 órakor kezdődik a Continental Arénában.