Városi tekebajnokság - megvédte címét a tavalyi bajnokcsapat

Városi tekebajnokság - megvédte címét a tavalyi bajnokcsapat

Befejeződött a 2018 - 2019 - évi Városi Amatőr Nyíregyházi Sportcentrum Teke Csapatbajnokság.
A bajnokságban tizenkét csapat vett részt és Tálas Miklós szakszerű irányítása mellett hétről hétre küzdöttek a pontokért. Az igen népszerű versenysorozatban vannak álladó visszatérő résztvevők illetve új csapatok. A bajnokságot Nyíregyháza MJV Önkormányzata hathatós támogatása mellet a Nyíregyházi Sportcentrum szervezte.Zárásaként ünnepélyes keretek közt került sor a díjátadásra.
A díjakat Kőhalmi Richard a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője adta át aki méltatta a kitűnő eredményeket és a profi szervező munkát. Az igazgató külön kitért a győzelmet duplázó elmúlt évi KMTD SE bajnokcsapatára, az egy ponttal lemaradó, férfiakat is "megszégyenítő" második helyen végző Continental Női csapatára, illetve az évek óta élmezőnyben végző Bábudöntögetőkre.
Az ügyvezető további támogatásáról biztosította a résztvevőket és új csapatokat is várnak az augusztusban induló új bajnokságba.

Eredmények:

1.KMTD SE
2.CONTINENTAL NŐI
3.BÁBUDÖNTÖGETŐK
4.GARAMI OIL
5.CONTRA TEAM
6.BARÁTSÁG 21
7.T - WERK KFT
8.CHAPTER
9.SZÉPKORÚAK
10.EISSMANN HUNGÁRIA KFT
11.VIDÁM CSAJOK
12.TISZÁNTÚLI TAKARÉK SZÖVETKEZET

EGYÉNI PÁLYACSÚCS : HETEI ISTVÁN : 429 FA
CSAPAT PÁLYACSÚCS ::KMTD SE 1556 FA