Városi, közös tánc, civil kezdeményezésre – a Jerusalema Nyíregyházán is hódít!

Városi, közös tánc, civil kezdeményezésre – a Jerusalema Nyíregyházán is hódít!

Lakóközösségek, civil szervezetek, baráti társaságok, intézmények nagy örömmel szálltak be a szájhagyomány útján terjedő vágyba: elfogadva a kihívást, legyen egy közös, nyíregyházi tánc!

Végül 15 helyszínen, 757-en járták el a koreográfiát a világszerte hamar ismertté vált slágerre. A Jerusalema táncban még a friss magyar bajnok és kupagyőztes Fatum Nyíregyháza röplabdázói is megjelennek. Az egyre nagyobb méreteket öltő kezdeményezés mellé állt a Nyíregyházi Televízió és a Nyíregyházi Civil Fórum is. Egy kis városi látkép, csupa jókedvű táncossal, ez a nyíregyházi Jerusalema!

Kapcsolódó galéria

Nyíregyháza több intézménye is csatlakozott a Jerusalema kihíváshoz