Változatos eredmények a Magyar Szuper Liga döntőjén
Hosszúra nyúlt a májustól tartó versenyidény az atlétáknak.

Talán ez tükröződött az elmúlt hétvégi szélsőséges teljesítményükön. Debrecenben került megrendezésre az Atlétikai Magyar Szuper Liga döntője, ahová a Nyíregyházi Sportcentrumtól 13 fő jutott be a két napos versenyre az elmúlt szezon eredményei alapján. Nagy várakozással tekintettünk a sportolóink szereplésére, ami látványos eredményekkel is szolgált. Ilyen volt Szikszai Róbert diszkoszvetésben elért teljesítménye, a 60,10 m-re a dobogó második fokára juttatta a kiváló dobót. Káplár Jánosnak most nem volt szerencséje, hiszen csupán egyetlen centiméterrel maradt le a dobogóról (55,73 m). Sajnálatos módon Ónodi Dávid már a Magyar Bajnokságon combizom sérülést szenvedett, ez hátráltatta az éremszerzésben, de még így is jónak tekinthető a 100 és 200 méteren elért 4. illetve 5. helye. Dávid gyorsan gyógyul, így bizakodóan tekinthetünk a hétvégén sorra kerülő csapatbajnokságra. Újra aranyéremmel térhetett haza Bakosi Péter és a riói olimpiára kvalifikált Helebrandt Máté is. Az éremszerzők soraihoz csatlakozott Pál Robin hármasugrásban, Kerekes Dóra diszkoszvetésben és Benke Anita hármasugrásban szerzett bronzérmével.