V. Nemzetközi Duna Kupa - rangos szenior úszóverseny nyíregyházi éremszerzőkkel.

V. Nemzetközi Duna Kupa - rangos szenior úszóverseny nyíregyházi éremszerzőkkel.

A Nyíregyházi Fókák 6 fős csapata vett részt az idei egyik legerősebb hazai szenior versenyen, az V. Duna Kupa Nemzetközi Szenior Úszó Egyesületek Kupáján és Fedett Pályás Nyílt OB-n. 
Mindig nagy élmény a Tüske uszodában versenyezni, a nyíregyházi sportolók pedig 5 magyar bajnoki címet szereztek (Cserés Miklós 4, Cseh Imre 1), és további négy versenyző (Szarvas-Hudáky Zsuzsanna, Hudáky Aladás, Hudáky Zoltán, Bódi Szabolcs) is éremmel tért haza. Összesen a bajnoki címeken kívül 9 ezüst, és 8 bronz volt a termés, és nagyon sok egyéni csúcs is született. A versenyzők felkészülését Juharos Gábor segítette edzőként, és a Nyíregyházi Sportcentrum is támogatta az úszókat.