Útlezárások szombatjai - Rendezvények miatt két szombaton is lesz lezárás

Útlezárások szombatjai - Rendezvények miatt két szombaton is lesz lezárás
Egymást fogják érni a sportesemények az elkövetkező hetekben Nyíregyházán.

Egymást fogják érni a sportesemények az elkövetkező hetekben Nyíregyházán. Ezek pedig méretük miatt – és mert várhatóan tömegeket vonzanak majd – a biztonság érdekében útlezárásokat vonnak maguk után.

Rögtön az első ilyen május 11-én, szombaton lesz, ugyanis 14 és 18 óra között Utcai Pikniket szerveznek Nyíregyházán.

A program a Dózsa György utca Vay Ádám körút és Nyár utca közötti szakaszát érinti majd. A rendezvény miatt a kijelölt útszakasz szombaton 13 órától 19 óráig le lesz zárva a gépkocsiforgalom elől. Ezt követi majd a május 18-ai kerékpárverseny. A futamok miatt fél 12-tõl este 6 óráig (illetve fél 8-ig) az érintett területeken szintén útlezárások lesznek, forgalomelterelésekre kell számítani. Ezek pontos helyeiről és idejéről a 7. oldalon olvashatnak.

 

Május 25-én újra Bringa Piknik. A start idén is a nyíregyházi Kossuth térről indul majd 10 órakor (gyülekező 8.00), a cél pedig Tokaj, Fõ tér lesz. A városban ezért előfordulhatnak rövid forgalomelterelések, lezárások, csakúgy mint június 1-jén, amikor a Michelin Bringafesztiválnak ad helyet Nyíregyháza.