Útinfó nyíregyházi módra

Összegyűjtöttük a péntek legfontosabb nyíregyházi útinformációit.  

Csak rakodás céljából lehet megállni az Etel-köz menetirányi szerinti jobb oldalán. A korlátozásra azért volt szükség, mert egy új pizzéria nyílt meg az utcában, a korábbi helyén és az ott élők arra panaszkodtak, hogy nem tudnak parkolni a vendégek miatt. 

 

Forgalmirend-változás lépett életbe a Zágráb és az Árok utca kereszteződésében. Mostantól az Árok utca felől érkezőknek kell elsőbbséget adni a Zágráb utcán közlekedőknek.

 

Forgalmirend-korlátozás lépett életbe a Kezdő utca teljes hosszában. Mostantól az utcában végig 30 km/h a megengedett maximális sebesség. Arra kérik az autósokat, hogy nagyobb körültekintéssel, óvatosan közlekedjenek.

 

Nagyobb figyelmet szentel a Keleti Márton utca forgalmának a rendőrség. Az utca ugyanis lakó-pihenő övezet, ahová csak célforgalomból lehet behajtani és a maximális sebesség 20 km/h. Az utóbbi időben ugyanis sokan surranópályaként használták az utcát és nem tartották be a sebességkorlátozást sem.