Útinfó – Forgalomkorlátozás a Tiszavasvári és Derkovits utca csomópontjánál

A kivitelező tájékoztatása szerint a Tiszavasvári út - Derkovits utca csomópontot érintő munkálatoknál június 22-én (csütörtökön) megkezdődik a korábban elbontott középsziget, valamint az út aszfaltozása.

Ennek értelmében június 22-én (csütörtökön) az alábbi forgalomkorlátozás lép életbe: a Derkovits utca felől csak jobbra lehet kanyarodni a város irányába, balra (Tiszavasvári felé) nem lehet kifordulni.

Előreláthatóan június 23-án (pénteken) megkezdődik az északi oldalon is a kivételezés. Ez idő alatt a gyalogos és kerékpáros forgalom csak a zúzottköves részen haladhat. A kerékpárral közlekedők ezen a szakaszon kerékpárjukat csak tolva használhatják.

Kérik, aki teheti, kerülje el az érintett útszakaszt, elősegítve a gyors és hatékony munkavégzést.