Újra nyeregbe pattanhatunk, Homoktanyára gurul a Zöld Kerék

Nagyhalász Homoktanya felé mindig érdemes elkerekezni. A családias fogadtatás, az Eszterlánc Egyesület által biztosított helyszín, a zöld környezet, garancia egy jó programra. Útközben a Lónyai főcsatorna mellett megállunk egy rövid pihenőre, mely szintén üde színfoltja a vidéknek.

Anyák napi ajándékot készítenek, mely nemcsak a  megajándékozottnak fog tetszeni, hanem a kézművesnek is örömet és szórakozást jelent, hiszen lelkük egy darabkáját is beledolgozzuk a műbe, ettől lesz olyan különleges és kedves darab.


Hogy a vidámságról se feledkezzenek meg, játékos vetélkedőt szerveznek, sok humorral, és édes falatokkal is vendégül látunk minden résztevőt, nehogy éhen maradjon.

Indulás: 2024. 04. 27-én szombat reggel 9 óra Nyíregyháza, Kossuth tér
Útvonal: Nyíregyháza-Nagyhalász-Homoktanya-Nyíregyháza
Táv: 30 km kerékpárút/ kisforgalmú közút.


Regisztráció itt!