Újra hazai pályán játszanak a Nyíregyháza Blue Sharks kosarasai

Újra hazai pályán játszanak a Nyíregyháza Blue Sharks kosarasai
Fotó: Nyíregyházi Sportcentrum

    

Október 24-én csütörtökön 19 órától ismét hazai pályán játszik a Hübner Nyíregyháza BS kosárlabda csapat.

Az ellenfél ezúttal a MEAFC-Miskolc gárdája.

A miskolciaknak – hasonlóan a hazaiakhoz - négy mérkőzésből kettő győzelmük és kettő vereségük van.

Külön figyelmet érdemel az ellenfél keretében az amerikai Austin Thorton, aki az előző idényt a BKG játékosaként kezdte meg, majd az utolsó három hónapban már a MEAFC színeiben játszott, és 40-es VAL átlaggal az előző bajnokság egyik legjobbja volt. A ő játéka kisebb sérülés miatt még kérdéses.

A miskolciak legutóbb hazai pályán vesztettek mérkőzést a Salgótarján ellenében.

A Miskolccal mindig kemény mérkőzéseket játszunk, mivel egy agresszíven védekező, ugyanakkor gyors támadó játékot bemutató fiatal, hajtós csapat. Komolyan fel kell készülnünk ellenük, de hazai környezetben a meccs kimenetelét illetően természetesen csak a győzelem lehet elfogadható számunkra.

– mondta Siska János a nyíregyházi csapat vezetőedzője.