A Haladást fogadta a Nyíregyháza Spartacus a labdarúgó Merkantil Bank Ligában. A mieinknél Baki Ákos eltiltás miatt nem játszhatott, Gresó Mátyás pedig kisebb sérüléssel bajlódik.

Nyíregyháza Spartacus - Haladás 2-1 (1-1)

Balmazújváros 600 néző

Jv: Katona Balázs (Szabó Dániel, Sinkovicz Dániel)

Nyíregyháza: Dala - Tamás O.(Vida a szünetben), Alaxai, Gengeliczki, Farkas B., Toma(Nagy B. 70.), Kesztyűs, Kovácsréti(Herjeczki 58.), Nagy D., Myke(Novák 58.) , Géresi (Beke 85.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Haladás: Pálfi – Nyíri V., Jagodics M., Tarján, Ene, Horváth R.(Beronja 69.), Rácz B.(Szakály 74.) Erdei(Rétyi 86.), Pintér F.(Mohos 69.), Csernik, Jancsó (Kelemen 74.)

vezetőedző: Aleksandar Jovic

1. perc A Nyíregyháza kezdett.

3. perc Kovácsréti szöglete után Alaxai fejelt, ngyot védett Pálfi.

7. perc Géresi indult középen, de nem sikerült lövéssel befejezie a támadást.

9. perc Vezet a Haladás. Egy indítás után Rácz vette át a labdát,,majd 16 méteres lövését követően a felső lécről a gólvonal mögé pattant a labda, 0-1.

17. perc Nagy D. indult veszélyesen, csele után Tarján lábáról saját kapuja felé pattant a labda, de Pálfi nagyot védett.

21. perc Tarján kapott sárga lapot.

22. perc Nagy D. indult veszélyesen középen, majd 25 méterről centikkel lőtt mellé

28. perc Géresi beadása után Farkas elől mentettek szögletre a védők. A sarokrúgás után Farkas Bendegúz ívelte be a labdát, Alaxai Áron tovább fejelte, Gengeliczki Gergő pedig a kapuba lőtt, 1-1.

30. perc Tarján megkapta második sárgáját is, piros.

36. perc Kovácsréti veszélyes beadása után alig ment el a labda a kapu mellett.

39. perc Kovácsréti fejelt fölé egy beadás után.

45. perc Gengeliczki fejelt mellé egy szöglet után.

Vége az első félidőnek.

49. perc Nyíri szabadrúgását fogta Dala.

54. perc Vida fejelt mellé egy beadás után.

55 .perc Kovácsréti lőtt balról alig mellé.

59. perc GÓÓÓÓL! Egy szabadrúgásra Vida Kristopher érkezett jól, és a kapuba passzolt, 2-1.

64. perc Horváth kapott jó labdát egy szabadrúgás után, de mellé gurított.

66. perc Herjeczki lövését blokkolta Jagodics.

68. perc Alaxai kapott sárgát.

71. perc Mohos lövését fogta biztosan Dala.

73. perc Géresi lőtt 18 méterről alig mellé.

83. perc Novák fejelt egy beadás után, a léc alól tolta ki a labdát a vengégek kapusa. A szöglet után Gengeliczki fejelt fölé.

90. perc 3 perc a ráadás.