Újra FŐHE Fesztivált rendeznek a Nyíregyházi Egyetemen, öt év után tér vissza a rendezvény

Öt év várakozást követően visszatér a FŐHE Fesztivál a Nyíregyházi Egyetem campusára! 2024. május 23-26 között rendezik meg a jubileumi XX. FŐHE Fesztivált. Három nap alatt 4 zenei színpadon több mint félszáz élvonalbeli zenekart és fellépő csábítja a közönséget. 

Itt lesz több között a Valmar, ByeAlex és a Slepp, T. Danny, Manuel, Moriones, Bruno x Spacc Élő, KKevin, Nemazalány x Sofi, Horváth Tamás, Korda György és Balázs Klári, Groovehouse, Ámokfutók, Csordás Tibi, Pogány Induló, Co Lee, OTL, Carson Coma, Ossian, Depresszió, Elefánt és még sokan mások

A szervezők hívják a nyíregyháziakat és az érdeklődőket a programsorozatra, jöjjenek el, legyenek részesei Nyíregyháza legnagyobb könnyűzenei fesztiváljának és éljék át újra a hamisítatlan FŐHE fesztiválhangulatot! 

Teljes program és élővételes jegyek itt!