Újabb nagy lépés az élvonal felé!

Kazincbarcikn lépett pályára a Szpari a Merkantil Bank Ligában. A mieinknél sérülés miatt továbbra is többen hiányoztak, és betegség miatt Farkas Bendegúz és Géresi Krisztián sem léphetett pályára.

Kolorcity Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-1)

Kolorciy Aréna, Jv: Hanyecz Bence(Vrbovszki Pál, Dobos Dávid)

Kazincbarcika: Tóth B. – Ternován(Ádám 60.), Heil, Süttő, Kotula – Varga J.(Dobozi 79.) – Pinte P., Csatári, Kártik(Szabó 60.), Pekár L.(Kurdics 60.) – Pethő B.

Vezetőedző: Csábi József

Nyíregyháza: Dala - Baki, Alaxai, Temesvári, Sigér, Kesztyűs, Nagy D., Nagy B., Gresó(Vida 74.), Beke (Novák 67.), Kovácsréti

Vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

4. perc Két Szpari szöglet egymás után, de tisztáztak a hazai védők Sigér lövése után.

8. őerc Kártik lőtt 14 méterről egy szabadrúgás után, szögletre pattant a labda.

11. perc Kovácsréti kapott sárga lapot.

15. perc Szpari szöglet után Beke elől mentettek a hazaiak.

19. perc Gresó remek passza után Beke lőtt futtából 16 méterről fölé.

24. perc Pekár indult a saját kapujától, lövését végül biztosan fogta Dala.

33. perc GÓÓÓÓL! Vezet a Nyíregyháza! Szép támadás futott végig a jobb oldalon, majd Nagy Dominik passza után Beke Péter lőtt, elsőre még védett Tóth, másodikra viszont a Szpari támadója a kapuba helyezett, 0-1.

35. perc Pinte kapott sárga lapot.

38. perc Ternován kapott sárgát.

42. perc Temesvári fejelt fölé Kovácsréti szabadrúgása után.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari!

47. perc KAPUFA! Kovácsréti szöglete után Temesvári fejelt, a felső lécről pattant vissza a labda.

52. perc Kovácsréti csavart a kapu elé egy labdát, ami végül alig ment mellé.

57.perc Nagy helyzet maradt ki, Nagy B. szerzett labdát, Tóth hárított, majd a kipattanó után Beke lőtt, a gólvonalról vágták ki a hazaiak.

65. perc Kurdics lőtt középről Ádám beadása után, Dala védett.

73.perc Dala védett nagyot Heil közeli fejeénél egy beadás után.

76. perc Varga és Szabó fejelt össze, a két hazai játékost hosszasan ápolni kell.

81.perc Tóth jött ki rosszul a kapujából, Vida az üres kaput célozta meg, de az oldalhálóban landolt a labda.

84.perc Csábi József kapott sárgát reklamálás miatt.

90. perc Novák tört kapura középen, de végül nem sikerült gólra váltani a ziccert.

91. perc Csábi Józsefet kiállította a játékvezető.

92. perc Nsgy D. kapott sárgát.

95. perc Temesvári is sárga lapot kapott.

96.perc Csatári kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Tímár Krisztián: - Tudtuk, hogy nem győzni járnak Kazincbarcikára a csapatok, és a hazaiak megnehezítették dolgunkat. Ennek ellenére voltak nagy helyzeteink, ziccerünk, és egyszer a kapufa mentette meg a hazaiakat, így nem sikerült hamarabb lezárni a meccset. Csapatként győztünk ma, és újabb lépést tettünk az NB-I felé.