Újabb fejlesztési csomag indul Nyíregyházán, ezúttal a járdákra koncentrálva, folytatva az évekkel ezelőtt indított programot!

Jelentős járdafelújítási program indul Nyíregyházán, erről számolt be Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere. 

Ezek a járdák újulnak meg városszerte, a következő hónapokban:

Ferenc krt. 6–20., Hunyadi u. Tavasz u.–Mák u. között, Belső krt. István u.–László u. között, Ferenc krt. 1–41., Etel köz Coop ABC, Ószőlő u., Krúdy Gyula köz 34/A-B-C, Eperjes u. 10–16., Berenát u., Szőlőskert u., Izabella u., Szent István u. 73. Coop ABC, Szántó Kovács János u. 2., Maláta u., Gólya u., Jegenye u., Alma u., Bóbita u. iskola előtt, Bazsalikom u., Hold u. 2., Orosi út, Északi krt. 8–48., Búza tér 30–38., Krúdy köz Lippai iskola mellett, Deák F. u. 32–46., Jázmin köz, Kemecsei út–Állomás u., Kollégium u., Fazekas János tér.

A részletekről Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere számolt be a legnagyobb közösségi portálon.