Új támogató
Bakosi Péter a hétvégén Linzben áll rajthoz.

A Nyíregyházi Sportcentrum atlétájára kemény esztendő vár, hiszen nem kevesebb mint a riói olimpiai szint megugrására készül (229 cm). Idén már több fedett pályás megmérettetésen van túl, számos nemzetközi és hazai bajnokság szereplője lesz még. Legközelebb február 12-én Linzben versenyez egy nívós atlétikai bajnokságon. Peti meghívottként vesz részt a pénteki megmérettetésen, ahol olyan nevek vonulnak fel mint Duffield az Egyesült Államokból, vagy az olimpiai bronzérmes Jaroslav Baba Csehországból. Mindkét versenyző 230 centiméter feletti ugrással büszkélkedhet. Az eredményes munka nélkülözhetetlen része a szponzorok támogatása. A héten újabb támogatóval kötöttek megállapodást, a balkányi székhelyű STEEL-BUILDING Kft.-vel, melynek ügyvezető igazgatója Kovács Gábor.