Tünde utca – Részleges lezárás, ideiglenesen megváltozott forgalmi rend

Tünde utca – Részleges lezárás, ideiglenesen megváltozott forgalmi rend
A Debreceni út Tünde utcai csomópontban a jobb oldali járda aszfaltozási munkái elkészültek.

A mai naptól (április 10.) megváltozott a csomópont ideiglenes forgalmi rendje. A jobb oldali sáv lezárása megszűnt, a bal oldali sáv részleges lezárásra került. A Tünde utcáról érkező járművek a Debreceni úti csomópontban mind jobbra, a centrum felé, mind balra Debrecen irányába a középső sávból tudnak kanyarodni, valamint egyenesen is a középső sávból tudnak tovább haladni.

Kérjük a járókelők és a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek. Aki csak teheti kerülje el az érintett útszakaszt és a csomópontot.

Az út-, és kerékpárút építési munkálatok aktuális állásáról a későbbiekben is folyamatosan tájékoztatást adunk.