Továbbra is élen a Kölcsey
A Létavértest is legyőzték a kézis lányok.

Az átigazolásokkal és új edzővel megerősített Létavértes ellen szép első félidőt produkált a Kölcsey DSE. A hazaiak védekezése nagyszerűen semlegesítette a két meccsen 30 gólt lövő átlövőjüket, elől pedig szép gólokkal örvendeztették meg lelkes szurkolóikat. Szünetben már 7 góllal vezetett a Kölcsey. A 2. félidőre nem változott a kép, minden játékos játéklehetőséghez jutott és meg is hálálta a bizalmat. Tovább növelte előnyét Hadobás István csapata, és a végén 10 gólos, magabiztos siker lett a vége. Ezúttal Márkus volt a legjobb emberük, hibátlan befejezéseivel. Tilki ismét remekelt, Katona és Gyimesi elől-hátul szép dolgokat mutatott, Szoboszlai szintén gólerős volt, Kelemen jól szervezett támadást és védekezést egyaránt, Szabó most is jól játszott, míg Vitányi egyre jobban beilleszkedik a szerkezetbe. Simainak és Koppánnak a kapuban voltak szép mozzanatai. A juniorok is jól teljesítettek: Rabatin, Hrabina,  Silye és Kertész vezérletével fölényes 37–18 arányú győzelmet arattak. Mindkét csapat így három forduló után a tabella élén áll, 100 százalékos teljesítményekkel. Ilyenre is régen volt példa az NB II-ben!

Kölcsey DSE Nyíregyháza–Létavértes SC 33–23 (17–10)

Tiszavasvári út, 100 néző, v.: Dohány J., Nagy L.

Kölcsey: Simai O. – Szoboszlai F. 5, Tilki A. 6, Kelemen G. 4/3, Márkus G. 6, Katona K. 6, Szoboszlai N. 1. Csere: Koppán N. (kapus), Gyimesi L. 2, Szabó V. 1, Vitányi A. 1, Hrabina I. 1, Silye V., Kovács F. Edző: Hadobás István. Kiállítások: 8., illetve 16. perc. Hétméteresek: 4/3, illetve 7/5.