Több érem is itthon maradt - jól szerepelt a Nyírsport SE a Mr. Tus Kupán

Több érem is itthon maradt - jól szerepelt a Nyírsport SE a Mr. Tus Kupán

A hétvégén rendezték a III. Mr. Tus Kupa birkózóversenyt Nyíregyházán, melyen 49 egyesület sportolói vettek részt, akik nagy csatákat vívtak. A szervező Nyírsport SE hagyományosan 6 külön díjat is kiosztott ami az idén 7 lett, hiszen a legfiatalabb versenyző külön díjat a 3 és fél éves Lakatos ikrek kapták akik a Diósgyőri BC szineiben indultak. A legeredményesebb külföldi versenyző a székelyudvarhelyi Lőrinc Magor ,a legeredményesebb hazai Kazinczy Bálint (Eger) a legeredményesebb nyíregyházi Maros István (Nyírsport SE) lett. A Miss Tus címet a diósgyőri Koleszár Evelin míg az ifj. Mr Tus címet Felkai Bendegúz (ESMTK) nyerte el. A csapatverseny harmadik helyezettje a Kazinczbarcika, a második az ESMTK, és az első a Diósgyőri BC csapata lett, ezzel a Nyíregyháza Város Nagydíját is elnyerve. A Mr.Tus Vándorserleget a Nyírsport SE kapta, 13 nevezett versenyzője közül 11 dobogós helyen végzett.

Nyírsport SE eredmények:
Junior 
130 Kg Ágoston Alexander 1.hely (Nyírsport SE)
Diák I
62 Kg Csabai Marcell 2.hely (Nyírsport SE)
50 kg Oláh Márton 2.hely (Nyírsport SE)
46kg Jeles Antal 2.hely (Nyírsport SE)
Ovis 
20 Kg Malik Simon 1.hely  (Nyírsport SE)
23 Kg Kiss Lantos 3.hely (Nyírsport SE)
Gyermek II 
35 kg Oláh Bálint 2.hely (Nyírsport SE)
Gyermek I 
20 kg Maros Hanna 1.hely (Nyírsport SE)
           Kovács Karsa 3.hely (Nyírsport SE)
26 kg  Maros István 1.hely (Nyírsport SE)
+46 Pécsi Kevin 3.hely (Nyírsport SE)