Több érem is itthon maradt - jól szerepelt a Nyírsport SE a Mr. Tus Kupán

A hétvégén rendezték a III. Mr. Tus Kupa birkózóversenyt Nyíregyházán, melyen 49 egyesület sportolói vettek részt, akik nagy csatákat vívtak. A szervező Nyírsport SE hagyományosan 6 külön díjat is kiosztott ami az idén 7 lett, hiszen a legfiatalabb versenyző külön díjat a 3 és fél éves Lakatos ikrek kapták akik a Diósgyőri BC szineiben indultak. A legeredményesebb külföldi versenyző a székelyudvarhelyi Lőrinc Magor ,a legeredményesebb hazai Kazinczy Bálint (Eger) a legeredményesebb nyíregyházi Maros István (Nyírsport SE) lett. A Miss Tus címet a diósgyőri Koleszár Evelin míg az ifj. Mr Tus címet Felkai Bendegúz (ESMTK) nyerte el. A csapatverseny harmadik helyezettje a Kazinczbarcika, a második az ESMTK, és az első a Diósgyőri BC csapata lett, ezzel a Nyíregyháza Város Nagydíját is elnyerve. A Mr.Tus Vándorserleget a Nyírsport SE kapta, 13 nevezett versenyzője közül 11 dobogós helyen végzett.