Teszteld tudásod Nyíregyházáról! – Minden kvízünk egy helyen!
KVÍZ!

Szereted a kvízeket? Tesztelnéd tudásod néhány kérdéssel? Itt az alkalom!

Tematikus kvízeink már ismerősek lehetnek, most elhoztuk őket összegyűjtve is. Úgy érzed mindent tudsz Nyíregyháza történelméről? Töltsd ki első tesztünket, majd folytatsd a következővel, ismerd fel a város ikonikus épületeit! Ha ez is sikerült, irány tovább Nyíregyháza mesés szobraira, vigyázz, olykor beugratós is lehet! Levezetésképp pedig utazz el velünk 15 kérdés erejéig a Nyíregyházi Állatparkba, és tudd meg, mennyire vagy igazi állatpark-rajongó!

Hajrá!

 Kvíz!  Mi mindent tudsz Nyíregyházáról? (1. rész)

 

 Kvíz!  Melyik nyíregyházi épület látható a képen?

 

 Kvíz!  Mennyire ismered a nyíregyházi szobrokat?

 

 Kvíz!  Mennyire ismered a Nyíregyházi Állatpark lakóit?

 Kvíz!  Ön átmenne matekból az érettségin, ha ma lenne?

 

 Kvíz!  Önnek milyen jó a helyesírása?