Területi döntő - Jól szerepeltek a Nyírsport SE versenyzői Gyöngyösön

Gyöngyösön rendezték az utánpótlás birkózók Keleti Területi döntőjét, melyen megyénket a Nyírsport SE birkózói képviselték.A versenyt megtisztelte Gulyás István a Kozma István Birkózó Akadémia szabadfogású szakágvezetője, korábbi szabadfogású szövetségi kapitány. A Nyírsport SE fiatal birkózói nem vallottak szégyent a - járványhelyzet miatti - félév kihagyás ellenére sem: az öt nevezett versenyző közül  két 5. ,egy 4., egy 2. és egy 1.helyet szereztek meg birkózóink. A verseny érdekessége, hogy a diák I 69 Kg-osok döntőjét - mintegy házi versenyként - két nyírsportos versenyző: Jeles Antal és Csabai Marcell vívta. A Keleti Terület Bajnoka végül tus győzelemmel Csabai Marcell lett.

Nyírsport SE eredmények:
Diák II szabad fogás
32 Kg Maros István 5.hely
50 Kg Vágner Patrik 5.hely
Diák I kötött fogás
69 Kg Csabai Marcell 1.hely
           Jeles Antal 2.hely
           Németh Keve 5.hely