Terem után szabadban – folytatódik a kispályás bajnokság

Terem után szabadban – folytatódik a kispályás bajnokság
Több mint kétezer meccset vívtak kispályán a csapatok.

Rég nem látott hatalmas küzdelmet hozott a három hónapja tartó Nyíregyházi Sportcentrum Teremlabdarúgó Bajnokság. A négy tízes csoportban zajló bajnokság folyamán a döntő mérkőzésekkel együtt 192 - mérkőzés lebonyolítására került sor. A legjobb nyolc együttes a Bem iskola tornacsarnokában találkozott, és végül a címvédő Red Wolf és a T-Forg Trans együttesei jutottak a fináléba. A döntő nagy csatát hozott, és a T-Forg Trans 2-1-re legyőzte a Red Wolf csapatát, így ők lettek a terembajnokok. - Közel kétszáz mérkőzést játszottak teremben a csapatok. Úgy dolgoztuk ki a nevezési rendszert, hogy csak azok indulhassanak, aki a kispályás bajnokság résztvevői, nekik szeretnénk lehetőség biztosítani ahhoz, hogy a téli szünetben is edzésben maradhassanak. Élnek is ezzel a lehetőséggel, és látszik is a tavaszi eredményeken, kik azok, akik télen sem pihentek. A mostani teremdöntő nagyon magas színvonalú volt, a Red Wolf veretlenül jutott el a fináléig, de mégsem nyerhetett. Tavasszal szabadban is hasonlóan izgalmas mérkőzésekre van kilátás. Április 7-én kezdünk az öregfiúkkal, közvetlenül Húsvét után, és június 30-ig tart majd a nagyüzem. Rengeteg mérkőzést játszottunk már eddig is, a tavalyi terembajnokságtól mostanáig több mint kétezer összecsapást bonyolítottunk - mondta Dajka László főszervező. 

Dankó L.