Téli átállást segítő közlekedésbiztonsági napot tartanak - Öt óráig várják az érdeklődőket
Téli átállást segítő közlekedésbiztonsági napot tartanak - Öt óráig várják az érdeklődőket

A megyei baleset-megelőzési bizottság együttműködő partnereivel közösen a téli átállást segítő közlekedésbiztonsági napot szervez október 3-án, szombaton 9–17 óra között a NyírPlaza bevásárlóközpont parkolójában. A rendezvényen megjelenteknek a rendőrök segítséget nyújtanak a folyadékszint és a fagyálló ellenőrzésében, szükség esetén pedig figyelmeztetik a sofőröket az okmányok érvényességének lejártára is. A megyei kormányhivatal mobil műszakivizsga-állomásán díjmentesen megvizsgálják a fékeket és a futóművet, a szakemberek ellenőrzik a világítóberendezések és a gumiabroncsok állapotát is.

Kapcsolódó galéria

Gépjárművek téli felkészítési akciója